Tematikus gyorstanfolyamok

Ezeket a tanfolyamokat azoknak ajánljuk, akik szívesen kitekintenek a hétköznapi nyelvoktatás kereteiből. Rövid kurzusaink természetesen nem nélkülözik a nyelvtanulás szükséges elemeit, viszont jobban fókuszálnak egy-egy adott területre.

A megszokott iskolai környezet helyett inkább lazább hangulatú és kifejezetten beszédközpontú tanulással várjuk tanulóinkat.

Egy kurzus időtartama: 8 óra (8x45 perc) tandíja 8.000 Ft

Csoportlétszám: min. 6 fő – max. 12 fő

Jelentkezés indulása: július 20-tól

A tanfolyamok szeptemberben indulnak!

Tanfolyamaink 6 különböző témában várják diákjait.

Minden tanfolyam más-más témába enged bepillantást és nyújt a megfelelő szintű nyelvtudást diákjaink számára.

Kabar Judit - Zeneklub

• Angoltanulás a zene hullámhosszán.

• Ha Ön szereti a zenét és szívesen hallgat régi slágereket angolul, itt a ragyogó alkalom, hogy összekösse a kellemest a hasznossal!

• Frissítse fel angol nyelvtudását kedvenc dalai segítségével!

Specker Balázs - Popkultúra

• "360 perc hírnév mindenkinek!"

• Szórakoztató történelem - a szórakoztatás története -  szórakoztató történetek.

• Szemelvények a huszadik század popkultúrájából az óceánon innen és túlról a showbiznisz nyelvén.

Kabar Judit - Olvasóklub

• Gyakorolja angol tudását egy online olvasóklubban!

• Az angol szavak könnyen visszajönnek ahogy olvassuk, nézzük és előadjuk a rövid történeteket.

• Legyen része egy vidám élményben és - meglepetés! - tanulja meg hogy is működnek az angol nyelv szabályai egy nem túl nehéz, de igen élvezetes angol szövegben.

Vinkler Judit - Kávészünet (Coffee Break)

• Kér egy kis "angol"-t a kávéjába?

• Elfoglalt és arról álmodozik mikor használhatja végre újra angoltudását?

• Kávészünet "klubbunk" Önre vár!

• Heti egy alkalommal készítse el kedvenc kávéját (vagy teáját) és csatlakozzon közös kávézásunkhoz az online téren keresztül!

• Beszélgessen, ismerkedjen angol nyelven, jó társaságban, otthona nyugalmából!

Gergely Hedvig - Olvasóklub

• Angol olvasókör - felső középhaladó szinten

• Frissítse fel tudását egy angol nyelvű novella segítségével, melyet együtt elemzünk, beszélgetünk róla.

• Az első klub témája:
    Irvin Shaw: The Girls in Theit Summer Dresses

• Kösse össze a kellemest a hasznossal és gyakoroljon velünk az olvasás varázsán keresztül!

Vinkler Judit - Mindennapi beszédhelyzetek

• Túlélőcsomag
    • Airport, taxi, hotel, shop. A szavakat ismerjük, de hogy is kell pontosan fogalmaznunk, hogy azt kapjuk meg amit szeretnénk?
  • "Small talk"
    • Kellemetlen ha nem tudunk megszólalni külföldi rokonaink társaságában. Jöjjön el tanfolyamunkra, hogy Önnek ez ne jelentsen problémát!