Tanfolyamaink

Általános információk

Az angol, német, olasz, francia és spanyol nyelvtanfolyamokat
heti 2x2 órás és 1x4 órás intenzitással indítjuk február 19-től

hétfői-szerdai, ill. keddi – csütörtöki és pénteki napokon,
délelőtt 08.30-tól, 10.00-től, délután 12.30-tól, 14.30-tól vagy 16.50-től
Budapesten a XIII. ker. Radnóti u. 2. sz. alatt.

Egy kurzus időtartama: 36 óra, tandíja 69.000 Ft, amely a tankönyv árát nem tartalmazza.

Csoportlétszám: min. 6 fő – max. 12 fő.

Tavaszi tanfolyamaink

Április 29-től 9 hetes, 36 órás kurzusok indulnak heti 2x2 órában hétfő-szerda vagy kedd-csütörtök napokon, valamint péntekenként 1x4-es intenzitásban délelőtt 10.00-től, délután 12.30-tól, 14.30-tól vagy 16.50-től.

A tanfolyamok időtartama 36 óra, tandíja 69.000 Ft.

Beiratkozni április 15-től 26-ig lehet hétköznapokon 09.00-17.00 óra között.

Egyéni tanfolyamaink

10 tanóra

20 tanóra

30 tanóra

Egyéni

263 900 Ft

2 fő

52 000 Ft (/fő)

98 500 Ft (/fő)

140 000 Ft (/fő)

3-6 fő

32 200 Ft (/fő)

46 600 Ft (/fő)

86 800 Ft (/fő)

Érvényes 2024. február 1-től.

Általános tanfolyamaink 4 különböző tudásszinten várják diákjait.

Minden tanfolyam szint más-más egyre magasabb szintű nyeltudás elsajátítását teszi lehetővé diákjaink számára.

Kezdő szintű tanfolyam

• Diákjaink a kezdő szint végére komoly fejlődésen mennek keresztül.
  • Az alapok lefektetése után (hangzók, abc, számok, leggyakoribb idegennyelvi szavak) megtanulnak olyan kifejezéseket, amelyek segítségével tudnak sajátságukról információt adni.
  • Képesek lesznek a mindennapjaikról, a hobbijaikról, családjukról beszélni.
  • Mindezt már nem csak jelen időben, de a kurzus végén terítékre kerülő múlt idő segítségével életük korábbi szakaszairól is képesek leszek beszélgetést folytatni.

Középhaladó szintű tanfolyam

• Ezen a szinten a tanfolyam az alapokat átismétlésével kezdődik, annak érdekében, hogy legyen egy biztos alap, amire építeni tudunk a folytatásban. Bővül majd a diákok szókincse a világ dolgaival kapcsolatban.
  • Diákjaink tudnak majd beszélgetni időjárásról, munkáról, ételekről, főzésről, filmekről, olvasmányélményekről.
  • Útbaigazítást tudnak majd nyújtani a turistáknak. Egyre magabiztosabban használják majd a három alapvető igeidőt.
  • Jövőbeli terveiket is képesek lesznek elmesélni másoknak. Egyre összetettebben mondatokban beszélnek.

Haladó szintű tanfolyam

• Az újabb szint még mélyebb tudással vértezi fel diákjainkat, hogy boldoguljak a világban.
  • Egy utazás során számos olyan szituációba keveredhetnek, ahol szükség van az egyre összetettebb mondanivaló megfogalmazására.
  • Képesek lesznek szállást foglalni, adott esetben panaszt tenni az étteremben, vagy a szállodában.
  • Nyaralási élményeiket egyre szemléletesebben tudják elmesélni.
  • Számos olyan nyelvtani lehetőséget tanulnak meg, ami árnyalja, szépíti a beszédjüket. Majdnem minden igeidőt megtanulnak a kurzus végére.

Magas szintű tanfolyam

• Ezen a szinten diákjaink már észre sem veszik, ha nyelvtant tanulnak.
  • A kommunikáció gördülékeny, főleg olyan témák esetében, amik közel állnak hozzájuk.
  • Minden igeidőt megismernek a tanfolyam végére.
  • Az órák során rengeteg kommunikációs feladat, szituáció segíti, hogy a lehető „legangolosabban” fejezzék ki magukat.
  • Az utazások során már mindenben kompetensnek érezhetik magukat. A repülőtértől, az éttermeken át a múzeumokig, mindenhol biztonságban érzik magukat biztos nyelvtudásuk miatt.