Miért tanuljon velünk?

• Több, mint 30 éves tapasztalatunk van a nyelvoktatás terén.

• Egyedi kommunikatív szemléletű nyelvoktatási módszerünk, már az abszolút kezdő szintű tanfolyam elvégzése után képessé tesz anyanyelvűekkel való minimális kommunikációra.

• Seniorok oktatására specializálódott nyelviskola vagyunk, így a legtöbb senior korosztálynak szóló nyelvtanfolyam nálunk indul.

• Tanáraink mindnyájan profik az adott nyelv tanításában. A minőségi szakfelügyeletet nyújtó alapító-igazgatónk 1975 óta az ELTE BTK Olasz Nyelvi és Irodalmi Tanszékének tanárképzésért felelős oktatója, szigorúan ellenőrzi a tanárok munkáját és a tanulók tanulmányi előmenetelét.

• Szórakoztató órák, a magasabb szinten anyanyelvi tanárok
  • Ingyenes korrepetálás, felzárkóztatás: ha lemarad a tananyaggal, vagy nem tud valamiért órára jönni, minden héten lehetősége van korrepetálásra.

• Iskolánk Nyugati pályaudvar metrómegállótól pár percre, a Westend Váci úti bejáratával szemben található. Igényesen, akadálymentes, modern környezetben, kiváló infrastruktúrával várjuk kedves hallgatóinkat: ital,- és snackautomata, internet sarok, olasz újságok, könyvtár.

• Barátságos ügyintézés és rugalmasság, tandíjfizetés akár két részletben is.

"Azért szeretek a senior csoportba járni:

Mert nincs tétje, csupán élvezete a tanulásnak.

Mert nem baj, ha nem tudom, és öröm, ha tudom.

Mert senkit nem a teljesítményvágy motivál.

Mert tetszik tanárunk módszertani és tematikai rugalmassága.

Mert tetszik a nyugodt légkör, nincs kényszer és kényszeredettség.

Mert nagyon jó agytorna.

Mert komolyan vesszük apró feladatainkat is.

Mert jó néha hallani azt, hogy “bravi,(= ügyesek vagytok!)”.

Örülök a Seniorok Nyelviskolája ötletnek.

Üdvözlettel,

Novák Mária”