Miért mi?

Miért érdemes a Seniorok Nyelviskoláját választanom?

• A legtöbb senior korosztálynak szóló nyelvtanfolyam nálunk indul, mivel seniorok oktatására specializálódott nyelviskola vagyunk.

• Egyedi kommunikatív szemléletű nyelvoktatási módszer, mely már az abszolút kezdő szintű tanfolyam elvégzése után képessé tesz anyanyelvűekkel való minimális kommunikációra.

• Szórakoztató órák, a magasabb szinten anyanyelvi tanárok: nem csak a nyelv, hanem hétköznapi kultúra, és az emberek megismerése is lehetőség van.

•  A tanárok kivétel nélkül profik az adott nyelv tanításában, a minőségi szakfelügyeletet nyújtó alapító-igazgató 1975 óta az ELTE BTK Olasz Nyelvi és Irodalmi Tanszékének tanárképzésért felelős oktatója, szigorúan ellenőrzi a tanárok munkáját és a tanulók tanulmányi előmenetelét.

• Ingyenes korrepetálás, felzárkóztatás: ha lemaradok a tananyaggal, vagy nem tudok valamiért órára jönni minden héten lehetőségem van korrepetálásra.

• Az Iskola Újlipótváros szívében, a Nyugati pályaudvar metrómegállótól pár percre, a Westend Váci úti bejáratával szemben található. Igényesen felújított, akadálymentes, modern környezetben, kiváló infrastruktúrával várjuk kedves hallgatóinkat: ital,- és snackautomata, internet sarok, olasz újságok, könyvtár.

• Barátságos ügyintézés és rugalmasság, tandíjfizetés akár két részletben is.